POZNAJ MNIE!

Mam na imię Kasia i niezmiernie mi miło gościć Cię na mojej stronie.

Jeżeli spełnianie potrzeb Twojej skóry jest dla Ciebie tak samo ważne jak dla mnie to świetnie trafiłeś/aś! Razem zadbamy o prawidłowe funkcjonowanie Twojej skóry.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i całą swoją wiedzę przekazuję w dostępnych tutaj artykułach.

Żaden mechanik samochodowy nie naprawi auta mając do dyspozycji jedynie narzędzia! Jego przewagą nad innymi jest wiedza w jaki sposób „naczynia połączone” ze sobą współgrają.

Skóra jest największym organem naszego ciała! Musicie wiedzieć, że jej zdrowy stan niekoniecznie zależy od „tony” kosmetyków, które codziennie na nią nakładacie, ale przede wszystkim od świadomości w jaki sposób funkcjonuje. Mając do dyspozycji nieodpowiednio dobrane lub stosowane kosmetyki można przyczynić się do powstawania niedoskonałości.

W dużym stopniu to w jakim skóra jest stanie zależy od naszej diety! Dlatego oprócz wskazówek pielęgnacyjnych, doniesień naukowych i recenzji kosmetycznych znajdziecie tutaj również porady dietetyczne!

Nie bez znaczenia jest również aktywność fizyczna, podczas której usuwamy toksyny z naszego organizmu! Wysiłek fizyczny pozwala dostarczać tlen do komórek ciała oraz substancje odżywcze!

Jak widzisz skóra to nie tylko to co widzimy gołym okiem, ale cała masa procesów fizjologicznych zachodzących wewnątrz organizmu.

Wierzę, że tak jak mi, zależy Ci na jej dobrym stanie i zagościsz tutaj na stałe! Jeżeli masz pytania bez odpowiedzi śmiało napisz do mnie, a ja postaram się na nie jak najbardziej wyczerpująco odpowiedzieć!

Aby być na bieżąco z nowymi doniesieniami kosmetycznymi nie zapomnij polubić mnie na moim fanpage-u @katenateblog , Instagramie @kate_nate_blog oraz newsletterze, do którego możesz zapisać się poniżej.

Śledź mnie!